*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
LG OLED55C51LA televizorius suteikia nepaprastą 55 colių OLED ekraną, užtikrinantį ryškias spalvas ir gilius kontrastus. Šis televizorius puikiai tinka filmų mėgėjams ir žaidėjams, nes kiekviena scena atrodo ypatingai aiškiai.
Išmaniosios funkcijos, tokios kaip valdymas balsu ir integruoti srautinio duomenų perdavimo sprendimai, atveria plačias pramogų galimybes. Su šiuo televizoriumi galėsite lengvai pasiekti „YouTube“, „Netflix“ ir kitas programas.
Be to, pažangios jungtys, tokios kaip HDMI, USB ir belaidis ryšys, užtikrina, kad jį paprasta prijungti prie kitų įrenginių.
Dolby Atmos ir Dolby Vision technologijos suteikia kinematografišką garso ir vaizdo patirtį, leidžiančią mėgautis puikiu vaizdu bet kurioje kambario vietoje.
Televizorius turi elegantišką dizainą, puikiai derantį prie bet kokio interjero, ir siūlo lengvą valdymą balsu, kas dar labiau palengvina jūsų žiūrėjimo patirtį.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | LG |
| Modelis | OLED55C51LA |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | -W |
| Metinis energijos suvartojimas | 77kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kWh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4K) |
| Ekrano tipas | OLED |
| Smart TV | Taip |
| Lenktas (Curved) | Ne |
| TV imtuvai | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Svoris | 14.1kg |
| Svoris su stovu | 16kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120Hz |
| Kontrastas | Nenurodyta |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 40W |
| Jungties tipas | USB 2.0 x 3, HDMI x 4, LAN x 1, RF x 2, CI+ x 1, S/PDIF |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV funkcijos | YouTube, Netflix, Google Cast, Apple Air Play 2 |
| Specialiosios funkcijos | Smart |
| WiFi | Yra |
| Bluetooth | Yra |
| Ambilight | Ne |
| Valdymas balsu | Taip |
| Operacinė sistema | webOS |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| Spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Vesa 300 x 200 |
| Palaikomos technologijos | Dolby Atmos, Dolby Vision, HLG, HDR10, ALLM (Auto Low Latency Mode ), Filmmaker Mode |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 70.3cm |
| Plotis be stovo | 122.2cm |
| Gylis be stovo | 4.51cm |
| Aukštis su stovu | 75.7cm |
| Plotis su stovu | 122.2cm |
| Gylis su stovu | 23cm |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |