*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Hisense 65A6QP yra išskirtinis 65 colių (apie 165 cm) Smart TV, suteikiantis aukščiausios kokybės vaizdą su 4K raiška. Šis televizorius su modernia VIDAA OS operacine sistema leidžia lengvai naršyti ir mėgautis įvairiomis programėlėmis bei turiniu.
Pasižymintis puikiu dizainu ir juoda spalva, jis puikiai derės kiekviename interjere. Be to, šis televizorius palaiko naujausias technologijas, tokias kaip Game Mode Plus ir Filmmaker Mode, užtikrinančias geriausią žaidimų ir filmų patirtį.
Su 178° matymo kampu ir Garsiakalbio galia (RMS) 20W, galėsite mėgautis puikiu vaizdu ir garsu, nepriklausomai nuo žiūrėjimo pozicijos. Televizorius taip pat turi įvairias jungtis, įskaitant HDMI ir AV, kad galėtumėte lengvai prijungti kitus įrenginius.
Hisense 65A6QP tikrai taps jūsų atspirties tašku namų pramogoms, todėl pasirinkite šį aukštos kokybės televizorių ir mėgaukitės nepakartojama patirtimi.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Hisense |
| Modelis | 65A6Q |
| Energijos efektyvumo klasė | Nėra |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -W |
| Metinis energijos suvartojimas | -kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | -kWh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4K) |
| Ekrano tipas | 4K UHD |
| Smart TV | Taip |
| Lenktas (Curved) | Ne |
| TV imtuvai | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -Hz |
| Kontrastas | Nenurodyta |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20W |
| Jungties tipas | HDMI x 1, AV x 1, RJ-45, S/PDIF |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | Smart TV |
| Specialiosios funkcijos | Smart, Game Mode Plus, Filmmaker Mode, ALLM, VRR 60 Hz |
| WiFi | Yra |
| Bluetooth | Nėra |
| Ambilight | Ne |
| Valdymas balsu | Ne |
| Operacinė sistema | VIDAA OS |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| Spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Vesa 400 x 300 |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | -cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | -cm |