*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
LG 75QNED85A3C Smart TV puikiai derina modernią technologiją su stilingu dizainu. Su 75 colių ekranu ir QNED technologija, mėgaukitės įspūdingu vaizdu ir ryškiomis spalvomis.
Televizorius pasižymi 3840 x 2160 (4K) raiška, kas užtikrina itin aštrų ir detalių vaizdą. Be to, jis palaiko Smart TV funkcijas, todėl lengvai prieisite prie mėgstamiausių transliacijų ir programų.
Su integruotu Wi-Fi ir Bluetooth, lengvai prijungsite kitus įrenginius ir naršysite internete. Ekrano vertikalus matymo kampas siekia 178°, užtikrinantis puikų vaizdą iš bet kurios kambario vietos.
LG 75QNED85A3C taip pat yra ekologiškas pasirinkimas, turintis energijos efektyvumo klasę D ir metinį energijos suvartojimą 83 kWh, taip sumažinant elektros energijos sąnaudas.
Šis televizorius taip pat tinka VESA 400 x 300 montavimui prie sienos, siūlydamas papildomą lankstumą jūsų interjere.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | LG |
| Modelis | 75QNED85A3C |
| Energijos efektyvumo klasė | D |
| Ekrano įstrižainė | 75" (~190 cm) |
| Galia | -W |
| Metinis energijos suvartojimas | 83kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kWh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4K) |
| Ekrano tipas | QNED |
| Smart TV | Taip |
| Lenktas (Curved) | Ne |
| TV imtuvai | DVB-T/T2/S2/C |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -Hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20W |
| Jungties tipas | HDMI x 4, USB 2.0 x 2 |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth |
| WiFi | Yra |
| Bluetooth | Yra |
| Ambilight | Ne |
| Valdymas balsu | Ne |
| Operacinė sistema | webOS |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| Spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Vesa 400 x 300 |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | -cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |