*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Smart TV Sony X55XR55B siūlo puikią 4K Ultra HD vaizdo kokybę su 55 colių LED ekranu. Jo modernus dizainas derinamas su elegantiška juoda spalva, todėl puikiai tiks bet kuriame interjere.
Viskas, ką žiūrite, bus ryšku ir realistiška, o Smart TV funkcijos suteiks galimybę žiūrėti mėgstamus filmus ir programas tiesiogiai internetu. Su DVB-T2 imtuvu, galite lengvai pasiekti skaitmenines televizijos programas.
Modelis taip pat palaiko daugybę prijungimo galimybių, įskaitant HDMI, USB ir Wi-Fi, todėl galėsite pritaikyti savo žiūrėjimo patirtį. Dolby Vision ir HDR10+ technologijos garantuoja, kad kiekvienas kadras bus dinamiškas ir žavus.
Be to, integruoti garsiakalbiai su 40 W galia užtikrina puikų garsą, todėl visada mėgausitės išskirtine garso patirtimi žiūrėdami filmus ar žaisdami žaidimus. Sony X55XR55B yra jūsų idealus pasirinkimas namų pramogoms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Sony |
| Modelis | Sony K55XR55B.C |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | 73W |
| Metinis energijos suvartojimas | 57kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kWh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4K) |
| Ekrano tipas | LED |
| Smart TV | Taip |
| Lenktas (Curved) | Ne |
| TV imtuvai | DVB-T/T2/S2/C |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -Hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Jungties tipas | HDMI x 1, HDMI x2, USB 2.0 x2, Ethernet (LAN), 3.5mm headphone jack, CI Slot |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | Bluetooth, Dolby Atmos, Google Play |
| WiFi | Yra |
| Bluetooth | Yra |
| Ambilight | Ne |
| Valdymas balsu | Taip |
| Operacinė sistema | Android TV, Google TV |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| Spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Vesa 300 x 300 |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | -cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | -cm |