*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
TCL 55V6C yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina technologijas ir ieško aukštos kokybės žiūrėjimo patirties. Su 55 colių 4K raiška, šis televizorius užtikrina nuostabų vaizdą ir sodrias spalvas.
Integruota "Google TV" platforma leidžia patogiai pasiekti jūsų mėgstamas programas, įskaitant "YouTube", "Netflix" ir "Spotify", o balso valdymas suteikia beprecedentį patogumą naršant.
Šis televizorius pasižymi daugeliu jungčių, kaip HDMI, LAN ir USB, taip kad jį lengva prijungti prie įvairių įrenginių. Be to, jo platus žiūrėjimo kampas leidžia mėgautis kokybišku vaizdu iš bet kurios pusės.
Modernus juodas dizainas harmoningai įsilieja į bet kurį interjerą, o 20 W RMS galia užtikrina aiškų ir galingą garsą, kuris papildo žiūrėjimo malonumą.
| Modelis | 55V6C |
| Ekrano tipas | LED |
| Spalva | Juoda |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4K) |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20W |
| Svoris | 8.8kg |
| Gylis be stovo | 7.2cm |
| Gylis su stovu | 25.5cm |
| Plotis be stovo | 122.6cm |
| Aukštis be stovo | 71.1cm |
| Plotis su stovu | 122.6cm |
| Aukštis su stovu | 75cm |
| Jungties tipas | HDMI x 3; LAN x 1; USB 2.0 x 1; USB 3.0 x 1; CI+ x 1 |
| Valdymas balsu | Taip |
| Ambilight | Ne |
| Bluetooth | Yra |
| WiFi | Yra |
| Smart TV | Taip |
| Operacinė sistema | Google TV |
| Funkcijos | Smart TV; Wi-Fi; Bluetooth |
| TV imtuvai | DVB-C; DVB-S2; DVB-T2 |
| Palaikomos technologijos | DLNA; HDR 10+ |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Metinis energijos suvartojimas | 61kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kWh |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Vesa 200 x 200 |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| Vertikalusis matymo kampas | 178° |