*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Philips 32PHS5500“ – tai elegantiškas 32 colių LCD televizorius, pagamintas siekiant pagerinti jūsų žiūrėjimo patirtį. Su 720p raiška ir LED foniniu apšvietimu, šis modelis užtikrina aiškius ir ryškius vaizdus bet kokiam turiniui.
Berėmis dizainas ne tik suteikia šiuolaikiško įvaizdžio, bet ir harmoningai dera prie bet kokio kambario interjero. Televizorius puikiai tinka tiek filmams, tiek laidos, o jo integruota garso sistema su „Dolby Audio“ ir „Incredible Surround“ garantuoja, kad garsas atitiktų vaizdą.
Su 12 W garsiakalbių galia filmai, žaidimai ir laidai įgauna gyvybę. Dėl HDMI ir USB prievadų, šį televizorių lengva sujungti su kitais įrenginiais, kad patirtumėte dar didesnę pramogų šventę.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Philips |
| Modelis | 32PHS5500/12 |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Ekrano įstrižainė | 32" (82 cm) |
| Galia | 26W |
| Metinis energijos suvartojimas | 26kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kWh |
| Maksimali raiška | 1280 x 720 (HD) |
| Ekrano tipas | LED |
| Smart TV | Ne |
| Lenktas (Curved) | Nenurodyta |
| TV imtuvai | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -Hz |
| Kontrastas | Nenurodyta |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 12W |
| Jungties tipas | HDMI x 1, USB |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | Dolby Atmos |
| Smart TV funkcijos | YouTube |
| WiFi | Nėra |
| Bluetooth | Nėra |
| Ambilight | Ne |
| Valdymas balsu | Ne |
| Operacinė sistema | Nėra |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| Spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Vesa 100 x 100 |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | -cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | -cm |