*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Dreame |
| Modelis | 43Q100 |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | 100W |
| Metinis energijos suvartojimas | 130kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kWh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4K) |
| Ekrano tipas | QLED |
| Smart TV | Taip |
| Lenktas (Curved) | Ne |
| TV imtuvai | DVB-T/T2/S2/C |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120Hz |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Jungties tipas | HDMI x 3 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | Nėra |
| WiFi | Yra |
| Bluetooth | Yra |
| Ambilight | Ne |
| Valdymas balsu | Taip |
| Operacinė sistema | Google TV |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| Spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Vesa 200 x 200 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |