*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dreame 50Q100 QLED televizorius suteikia įspūdingą 4K raišką, leidžiančią mėgautis nepriekaištingu vaizdu. Šio televizoriaus ekranas, siekiantis 50 colių (~127 cm), užtikrina fantastišką vaizdo kokybę kiekvienai žiūrėjimo akimirkai.
Televizorius aprūpintas Smart TV funkcijomis, įskaitant „YouTube“, tad galite greitai ir lengvai pasiekti mėgstamą turinį. Su WiFi ir Bluetooth prisijungimu, jis siūlo patogumą ir universalią funkcionalumą bet kurioje aplinkoje.
Be to, su modernia Android TV operacine sistema, jums bus prieinamas platus programų pasirinkimas, leidžiantis pritaikyti televizorių pagal jūsų poreikius. Ekrano apšvietimas užtikrina ryškumą, pasiekiant 350cd/m², tad kiekvienas filmas ar šou bus dar įspūdingesnis.
Dreame 50Q100 – tai ne tik televizorius, tai pramogų centras, atveriantis duris į naujas žiūrėjimo patirtis. Jo elegantiškas juodos spalvos dizainas puikiai derės bet kuriame interjere.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Dreame |
| Modelis | 50Q100 |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Ekrano įstrižainė | 50" (~127 cm) |
| Galia | 110W |
| Metinis energijos suvartojimas | 150kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kWh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4K) |
| Ekrano tipas | QLED |
| Smart TV | Taip |
| Lenktas (Curved) | Ne |
| TV imtuvai | DVB-T/T2/S2/C |
| Svoris su stovu | Nenurodytakg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | NenurodytaHz |
| Kontrastas | Nenurodyta |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | NenurodytaW |
| Jungties tipas | HDMI x 1 |
| USB jungčių skaičius | Nenurodyta |
| Funkcijos | Smart TV |
| Smart TV funkcijos | „YouTube“ |
| WiFi | Yra |
| Bluetooth | Yra |
| Ambilight | Ne |
| Valdymas balsu | Taip |
| Operacinė sistema | Android TV |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| Spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Nenurodyta |
| HDMI jungčių skaičius | Nenurodyta |