*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dreame 65Q100 QLED televizorius suteikia neprilygstamą 4K raišką, leidžiančią mėgauti vaizdu kaip niekada anksčiau. Jo ekranas užtikrina ryškius ir detalius vaizdus, pritaikytus visiems tavo mėgstamiems filmams ir serialams.
Su integruota Smart TV sistema ir Google Play, turėsi tiesioginę prieigą prie populiariausių aplikacijų ir turinio. Mėgaukis patogia naršymo patirtimi, nes televizorius palaiko WiFi ir Bluetooth jungtis.
Modernus juodas dizainas puikiai tiks bet kurioje interjero erdvėje, o lengvas valdymas balsu leis tau dar geriau mėgautis žiūrėjimo procesu. Dreame 65Q100 yra idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą vaizdo kokybę ir naujausias technologijas.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Dreame |
| Modelis | 65Q100 |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | 160W |
| Metinis energijos suvartojimas | NenurodytakWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | NenurodytakWh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4K) |
| Ekrano tipas | QLED |
| Smart TV | Taip |
| Lenktas (Curved) | Ne |
| TV imtuvai | DVB-T/T2/S2/C |
| Svoris | 14.1kg |
| Svoris su stovu | Nenurodytakg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | NenurodytaHz |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | NenurodytaW |
| Jungties tipas | HDMI x 1 |
| USB jungčių skaičius | Nenurodyta |
| Funkcijos | Google Play |
| WiFi | Yra |
| Bluetooth | Yra |
| Ambilight | Ne |
| Valdymas balsu | Taip |
| Operacinė sistema | Google TV |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | Nenurodyta |
| Horizontalusis matymo kampas | Nenurodyta° |
| Spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Nenurodyta |
| HDMI jungčių skaičius | Nenurodyta |
| Aukštis be stovo | Nenurodytacm |
| Plotis be stovo | Nenurodytacm |
| Gylis be stovo | Nenurodytacm |
| Aukštis su stovu | Nenurodytacm |
| Plotis su stovu | Nenurodytacm |
| Gylis su stovu | Nenurodytacm |