*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
LG 43UR781C Smart TV suteikia jums nuostabų 4K vaizdą, kuris atgaivina jūsų mėgstamus filmus ir serialus. Su 43 colių ekranu (~109 cm), šis televizorius puikiai tinka bet kuriam kambariui.
Įrengtas LG webOS 2023 sistema, televizorius leidžia lengvai pasiekti populiariausias srautinio transliavimo paslaugas ir pasižymi funkcijomis, tokiomis kaip valdymas balsu bei Apple AirPlay. Wi-Fi ir Bluetooth ryšiai užtikrina sklandų prijungimą prie kitų įrenginių.
Televizorius turi keturis HDMI įėjimus ir du USB jungtus, todėl galėsite prisijungti įvairiausius prietaisus, pavyzdžiui, žaidimų konsoles ar multimedijos grotuvus.
Aukštos kokybės LED ekranas ir 60 Hz vaizdo atkūrimo dažnis garantuoja, kad kiekviena scena bus aiški ir sklandi, o 20W garsiakalbių sistema papildys jūsų patirtį kokybišku garsu.
Lengvas dizainas ir VESA tvirtinimo standartas leidžia lengvai montuoti televizorių ant sienos, suteikiant šiuolaikišką ir tvarkingą išvaizdą jūsų gyvenamajame plote.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | LG |
| Modelis | 43UR78006LK.AEU |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | 54W |
| Metinis energijos suvartojimas | 83kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kWh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4K) |
| Ekrano tipas | LED |
| Smart TV | Taip |
| Lenktas (Curved) | Ne |
| TV imtuvai | DVB - T/T2/C/S/S2 |
| Svoris | 8.8kg |
| Svoris su stovu | 8.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60Hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20W |
| Jungties tipas | HDMI x 3, CI/Cl+ x 1, LAN x 1, USB 2.0 x 2, RF x 2 |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, Valdymas balsu, Apple AirPlay |
| Smart TV funkcijos | LG webOS 2023 |
| WiFi | Yra |
| Bluetooth | Yra |
| Ambilight | Ne |
| Valdymas balsu | Taip |
| Operacinė sistema | webOS |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| Spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Vesa 200 x 200 |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | 56.4cm |
| Plotis be stovo | 96.7cm |
| Gylis be stovo | 5.77cm |
| Aukštis su stovu | 62.1cm |
| Plotis su stovu | 96.7cm |
| Gylis su stovu | 20cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |