*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Actona“ Eleanor baro kėdė sukurta, kad jūsų kasdieniniai pietūs būtų stilingi ir patogūs. Smėlio spalvos poliesterio apmušalas ir patogiai paminkštinta sėdimoji dalis užtikrina komfortą ilgiems pokalbiams.
Plonos pilkos metalinės kojelės ir minimalistinė konstrukcija suteikia modernią išvaizdą, puikiai derančią su įvairiais interjero stiliais. Šios kėdės yra idealios virtuvės saloms ir namų barams.
Sėdynės aukštis apie 78 cm leidžia patogiai mėgautis valgymu prie aukštesnių stalviršių. Gerai subalansuotos proporcijos užtikrina pakankamai vietos sėdėjimui, išlaikant lengvą vizualų įspūdį.
Su praktiniu 2 vnt. komplektu galite lengvai įrengti erdvę ir kurti jaukią atmosferą tiek trumpiems, tiek ilgesniems susibūrimams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 78cm |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 105cm |
| Gylis | 52cm |
| Kilmės šalis | Kinija |