*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Owen valgomojo kėdė sukurta suteikti kasdienį komfortą ir subtilią eleganciją jūsų valgomojo erdvei. Jos smėlio spalvos audinys ir minimalistinės skandinaviškos linijos leidžia ją lengvai derinti su įvairiais stalais ir interjero stiliais.
Apmušta sėdynė suteikia jaukią, kviečiančią vietą sėdėti kasdieniams valgymams, ilgiems pokalbiams ar ypatingoms progoms. Baldų specialistų sukurta ši kėdė yra ir praktiška, ir vizualiai patraukli.
Švarios linijos ir minimalistinis siluetas padeda sukurti šviesią, erdvią valgomojo erdvę su moderniu, bet laiko patikrintu charakteriu. Neutralus smėlio atspalvis sukuria šiltą, raminantį įspūdį, kuris lengvai dera su įvairiais interjero elementais.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 51.5cm |
| Aukštis | 81.5cm |
| Gylis | 52.5cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Nenurodyta |