*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Halmar Pawel 2-jų kėdžių komplektas su ąžuolo ir pilkos spalvos deriniu idealiai tinka jūsų virtuvei ar valgomajam.
Kėdės pagamintos iš buko masyvo ir gobeleno, todėl yra tvirtos ir stilingos.
Dėl eko odos apdailos, šios kėdės yra itin atsparios purvui ir skysčiams, lengvai valomos, kas užtikrina ilgalaikį naudojimą.
Maksimali kėdės apkrova siekia 110 kg, o jos matmenys yra 94 cm aukščio, 46 cm pločio ir 52 cm gylio, užtikrinant komfortą.
Komplektas bus pristatytas nesurinktas, todėl turėsite galimybę patys pasmaugti kėdes pagal savo pageidavimus.
Pasirinkite šį komplektą ir mėgaukitės puikiu kainos bei kokybės santykiu!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka, Ruda |
| Medžiaga | Medžio masyvas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 46cm |
| Plotis | 46cm |
| Aukštis | 94cm |
| Gylis | 52cm |
| Kilmės šalis | Kinija |