*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Suolas Bond 1S, tamsiai rudos ir kreminės spalvos derinys, puikiai tiks Jūsų virtuvei ar valgomajam. Šis praktiškas baldas yra ne tik stilingas, bet ir funkcionalus.
Pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės ir dirbtinės odos, suolas užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą. Suolo aukštis - 83 cm, plotis - 75 cm, gylis - 47 cm, o sėdimosios dalies aukštis - 45 cm, tad jis puikiai pritaikomas įvairiose erdvėse.
Suolas gali atlaikyti iki 140 kg svorį, todėl jis yra tvirtas ir stabilus. Be to, šis baldas bus pristatytas nesurinktas, leisdamas jums lengvai jį surinkti patiems.
Bond kolekcija pasižymi lengvumu, paprastumu ir minimalistika, todėl šis suolas puikiai papildys bet kurią interjero koncepciją.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Meblocross |
| Tipas | Suolai |
| Spalva | Ruda, Smėlio |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45cm |
| Plotis | 75cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 47cm |
| Kilmės šalis | ES |
| Baldų kolekcija | Bond |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |