*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pilkos spalvos 2 valgomojo kėdžių rinkinys "Loft24 Lola" puikiai tinka vertinantiems modernią eleganciją ir komfortą.
Pagaminta iš prabangios veliūro medžiagos, kiekviena kėdė žada pliušinį sėdėjimą.
Idealiai tinkančios šiuolaikiškiems namams, elegantiško dizaino ir universalios spalvos kėdės tiks bet kokiam valgomajam.
Nesvarbu, ar tai būtų neįpareigojantis šeimos valgis, ar oficiali vakarienė, šios kėdės stilingai ir rafinuotai papuoš jūsų erdvę.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 101cm |
| Gylis | 59cm |
| Kilmės šalis | EU |