*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Šis 4-ių kėdžių komplektas sukurtas tam, kad jūsų valgomasis arba virtuvės kampelis atrodytų stilingai ir jaustųsi patogiai.
Minkštas velvetinis apmušalas suteikia prabangią tekstūrą ir šiltą, jaukią išvaizdą.
Kompaktiški matmenys leidžia lengvai pritaikyti kėdes tiek mažesnėse patalpose, tiek didesnėse susibūrimo vietose.
Komplekte yra keturios kėdės, puikus pasirinkimas šeimos vakarienėms ar svečiams.
Dėl modernių dizaino linijų ir universalios rudos spalvos, šios kėdės puikiai derinasi su bet kokiu interjeru.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 51cm |
| Plotis | 45cm |
| Aukštis | 91cm |
| Gylis | 39cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Baldų kolekcija | Daren |