*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Smėlio spalvos "Halmar Basso" valgomojo kėdė puikiai tinka tiems, kurie vertina stiliaus ir patogumo derinį savo valgomajame.
Dėl modernaus dizaino ir medžio masyvo konstrukcijos ji yra patvarus pasirinkimas šiuolaikiškiems namams.
Erdvūs ir patogūs sėdimosios dalies matmenys užtikrina malonų valgymą ir komfortą.
Elegantiškas smėlio spalvos apmušalas suteikia rafinuotumo ir šilumos bet kuriai valgomojo erdvei.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Medžio masyvas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 50cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 56cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Baldų kolekcija | Basso |