*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Juodos spalvos 360° kampu pasukama valgomojo kėdė "Nana360" yra puikus pasirinkimas vertinantiems modernią estetiką ir funkcionalumą.
Ši kėdė idealiai tinka šiuolaikiniams valgomiesiems, o prabangi veliūro medžiaga ir pasukimo galimybė užtikrina aukščiausią komfortą.
Ergonomiški kėdės matmenys suteikia patogumo ilgoms valgymo sesijoms, todėl ši kėdė yra puikus sprendimas vamzdžių ir prabangos mėgėjams.
Nana360 kėdė ne tik pagerina interjero išvaizdą, bet ir suteikia erdvės jausmą, leidžiant kiekvienam vartotojui jaustis patogiai ir laisvai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Nenurodyta |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48cm |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 83.5cm |
| Gylis | 61cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Nana360 |