*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Halmar K247 kėdžių komplektas su šiuolaikišku baltos ir ąžuolo spalvų dizainu yra idealus pasirinkimas Jūsų virtuvei ar valgomojo kambariui.
Pagamintos iš dirbtinės odos ir dažyto plieno, šios kėdės užtikrina patogumą ir stilingą išvaizdą.
Jų išmatavimai – plotis 51 cm, gylis 57 cm ir aukštis 80 cm, puikiai pritaikyti bet kuriai erdvei.
Sėdimosios dalies aukštis yra 45 cm, tai leidžia lengvai nustatyti kėdes prie stalo.
Prekę gausite nesurinktą, tačiau surinkimas yra paprastas ir greitas.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Metalas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45cm |
| Plotis | 51cm |
| Aukštis | 80cm |
| Gylis | 57cm |
| Kilmės šalis | Kinija |