*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
4-ių kėdžių komplektas Halmar K292 puikiai tiks jūsų virtuvėje ar valgomojo kambaryje. Kėdės yra patogios ir kompaktiškos, todėl užima mažai vietos ir suteikia šiuolaikišką estetiką.
Kėdės pagamintos iš gobeleno ir milteliniu būdu padengto plieno, todėl yra tvirtos ir ilgaamžės. Pilka spalva puikiai dera prie įvairių interjero stilių ir leidžia lengvai integruoti į bet kokią aplinką.
Komplekte yra keturios kėdės, kurios bus pristatytos nesurinktos, tačiau jas lengva surinkti. Išmatavimai: 42 cm plotis, 47 cm gylis, 98 cm aukštis ir 45 cm sėdimosios dalies aukštis užtikrina komfortą ir praktiškumą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45cm |
| Plotis | 42cm |
| Aukštis | 98cm |
| Gylis | 47cm |
| Kilmės šalis | Kinija |