*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Baro kėdė Home4You Laura sukurta skandinaviško dizaino gerbėjams. Jos matmenys – plotis 40 cm, gylis 40 cm, aukštis 99 cm, puikiai tinka bet kokiai erdvei.
Kėdė pagaminta iš aukštos kokybės ąžuolo masyvo, o jos kojos ir rėmas dengiami medienos aliejumi, užtikrinančiu ilgaamžiškumą ir patvarumą.
Sėdynė yra švelniai paminkštinta, aptraukta tamsiai ruda dirbtine oda, leidžiančia mėgautis komfortu, net praleidus ilgą laiką sėdint.
Kėdė skirta sėdinčiojo maksimalus svoris yra 136 kg, o sėdimosios dalies aukštis yra 72 cm, kas ją daro patogia ir funkcionalia pasirinkimo galimybe.
Šis baldai bus pristatytas nesurinktas, leidžiantis lengvai ją surinkti namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Home4you |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Medžio masyvas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 72cm |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 99cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Kinija |