*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Home4You Stuart valgomojo kėdė pasižymi elegantišku ir moderniu dizainu, kuris puikiai dera bet kurioje virtuvėje ar valgomajame. Kėdė yra pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, o komfortiška sėdimoji dalis ir nugaros atlošas yra aptraukti patogia dirbtine oda.
Ši juoda kėdė užtikrina tvirtumą ir ilgaamžiškumą, turėdama maksimalų apkrovos svorį iki 100 kg. Jos matmenys - 82 cm aukščio, 58 cm pločio ir 57 cm gylio, leidžia ją pritaikyti įvairiose erdvėse.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, todėl jai reikės nedidelio surinkimo. Rūpinimasis kėde yra paprastas; rekomenduojama valyti minkšta, šiek tiek drėgna kempinėle, vengiant cheminių medžiagų, kad išsaugotumėte paviršiaus kokybę.
Pasinaudokite šia kėde, kad sukurtumėte patogią ir stilingą aplinką savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Home4you |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Plastikas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45cm |
| Plotis | 58cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 57cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Stuart |