*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Juodas baro kėdžių komplektas Sylvia su moderniu dizainu puikiai dera bet kurioje erdvėje. Kėdės sėdimoji dalis aptraukta minkšta dirbtine oda, užtikrinančia komfortą.
Šios kėdės aukštis reguliuojamas nuo 62 iki 83 cm, todėl jas lengva pritaikyti įvairiems baro stalams. Kėdės matmenys: aukštis 115 cm, plotis 42 cm ir gylis 52 cm.
Stiprus metalinis pagrindas suteikia stabilumą, o atrama kojoms leidžia komfortiškai mėgautis jūsų mėgstamais gėrimais. Maksimali kėdės apkrova – 110 kg.
Komplekte yra dvi kėdės, kurios bus pristatytos nesurinktos, leidžiant jums lengvai atlikti montavimą pagal savo patogumą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Metalas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 62-83cm |
| Plotis | 42cm |
| Aukštis | 115cm |
| Gylis | 52cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Sylvia |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |