*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dima kėdžių komplektas, sudarytas iš dviejų elegantiškų kėdžių, puikiai tinka bet kuriai virtuvės ar valgomojo aplinkai.
Konstrukcija pagaminta iš tvirto medžio masyvo, užtikrinančio ilgaamžiškumą bei stabilumą, o sėdimoji dalis ir nugaros atlošas yra dengti aukštos kokybės dirbtine oda.
Baltos spalvos kėdės suteiks šviesumo ir švaros jausmą Jūsų interjere, o jų modernus skandinaviškas dizainas pritaikomas įvairiems stiliams.
Kėdės matmenys yra optimalūs, aukštis 85 cm, plotis 48,5 cm ir gylis 55 cm, todėl jos patogiai įsitaisys bet kurioje erdvėje.
Maksimali apkrova yra 110 kg, todėl kėdės yra tvirtos ir patikimos.
Komplektas bus pristatytas nesurinktas, todėl jį lengva surinkti ir pritaikyti savo poreikiams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Medžio masyvas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48cm |
| Plotis | 48.5cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 55cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Dima |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |