*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dima O kėdžių komplektas jungia stilių ir patogumą, puikiai tinka moderniam interjerui. Kėdės su minkšta sėdimąja dalimi užtikrins malonų poilsį.
Šios kėdės pagamintos iš medžio masyvo, plastiko ir dirbtinės odos, todėl yra patvarios ir stabilios. Medinės kojelės su plastikinėmis apsaugomis apsaugo grindis nuo braižymosi.
Kėdžių matmenys: aukštis - 85 cm, plotis - 48,5 cm, gylis - 55 cm, maksimali apkrova - 110 kg. Kėdės spalvos - juoda ir ruda, harmoningai derančios kartu.
Kėdės bus pristatytos nesurinktos, bet jas surinkti bus labai paprasta. Šis komplektas suteiks jūsų valgomojo erdvei šiuolaikiškumo ir stilingo minimalizmo.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Plastikas, Medžio masyvas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48cm |
| Plotis | 48.5cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 55cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Dima |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |