*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Wilma kėdžių komplektas, sudarytas iš keturių kėdžių, pasižymi elegantišku tamsiai pilku dizainu, puikiai prisitaikančiu prie bet kokio interjero.
Kiekviena kėdė turi stabilią metalinę konstrukciją, kuri užtikrina ilgaamžiškumą, o minkšta sėdimoji dalis garantuoja komfortą jūsų valgomojo erdvėje.
Kėdžių kojelės yra apmuštos plastikinėmis apsaugomis, kurios apsaugo grindis nuo braižymosi, todėl galite jaustis ramiai ir saugiai.
Šios kėdės puikiai tinka industriniam stiliui, o jų minimalistinis dizainas nesukels jokių sunkumų derinant su kitais baldais.
Komplektas bus pristatytas nesurinktas, tad turėsite galimybę prisijungti prie kūrybinio proceso ir įsirengti savo namus pagal savo skonį.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Industrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 46cm |
| Plotis | 44.5cm |
| Aukštis | 84cm |
| Gylis | 56cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Wilma |