*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Skandinaviško stiliaus baro kėdė Dima puikiai tinka bet kokiame interjere, derindama dirbtinės odos ir medienos elementus.
Kėdės sėdimoji dalis išdirbtinė oda užtikrina patogumą, o tvirtos medžio masyvo kojos garantuoja ilgalaikį naudojimą.
Su aukščiu 111 cm ir sėdimosios dalies aukščiu 75 cm, šios kėdės idealiai tinka barams ir virtuvėms.
Pabrėžkite savo erdvės estetiką, derindami šį komplektą su įvairiais baldais ir interjero stiliais.
Kėdės bus pristatytos nesurinktos, suteikiant galimybę lengvai jas paruošti naudojimui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Medžio masyvas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 75cm |
| Plotis | 49cm |
| Aukštis | 111cm |
| Gylis | 55cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Dima |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |