*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
4-ių kėdžių komplektas Asama suteiks šiuolaikiškumo bet kokiam valgomojo ar virtuvės interjerui. Juodos kėdės pasižymi minimalistiniu dizainu ir solidžia konstrukcija, užtikrinančia ilgaamžiškumą bei patikimumą.
Kiekviena kėdė pagaminta iš aukštos kokybės dirbtinės odos, o metalinės kojos ne tik stabilios, bet ir elegantiškai atrodo. Kėdžių kojelės apmuštos plastikinėmis apsaugomis, todėl jūsų grindys bus apsaugotos nuo braižymosi.
Su sėdimosios dalies aukštimi 44 cm ir maksimalia apkrova iki 110 kg, šis komplektas puikiai tinka bet kokiems vartotojų poreikiams. Kėdės bus pristatytos nesurinktos, todėl lengvai galėsite jas pritaikyti savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Metalas |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44cm |
| Plotis | 43.5cm |
| Aukštis | 95cm |
| Gylis | 57cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Asama |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |