*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ROTIN medinė kėdė su natūraliu rotango audiniu yra naujausias sezono hitas. Sukurtas boho stiliumi, šis fotelis puikiai tiks moderniame interjere ir suteiks jam išskirtinumo.
Fotelis pasižymi įdomiu dizainu, patogiais porankiais ir švelniai atlošiama nugarėle, užtikrinančiomis didelį komfortą sėdint. Jo matmenys yra 50 x 55 x 78 cm, o svoris - 7,3 kg.
Pagamintas iš kaučiukmedžio, šis fotelis yra tvirtas ir ilgaamžis. Natūralus rotangas užtikrina produkto patvarumą ir eleganciją, kuri dera su dauguma interjero sprendimų.
Sukurkite jaukią aplinką savo namuose su ROTIN foteliu, kuris ne tik akį traukia, bet ir nepriekaištingai tinka bet kokiam stiliui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Homla |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Medžio masyvas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 78cm |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 78cm |
| Gylis | 50cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |