*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Halmar K586 valgomojo kėdė derina modernumą ir klasikinį stilių, todėl puikiai tinka įvairiems interjerams.
Šilta riešuto spalva kartu su juodais akcentais suteikia elegancijos, o ergonomiška sėdynė leidžia patogiai jaustis net ir ilgų vakarienių metu.
Kėdės matmenys (56 × 55 × 77 cm) yra kompaktiški, todėl tai puikus sprendimas mažoms erdvėms.
Pagaminta iš patvarių medžiagų, Halmar K586 kėdė užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą, todėl ją galėsite naudoti daugelį metų.
Jos pūderiu dengtas plieninis rėmas didina stabilumą ir atsparumą kasdienei eksploatacijai, o lengvai prižiūrimi paviršiai palengvina valymą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda, Juoda |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF), Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 77cm |
| Gylis | 55cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |