*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Baro kėdžių komplektas Wilma Sawana puikiai tinka moderniame interjere. Kėdės su atrama kojoms suteikia patogumo ir stiliaus.
Sėdimoji dalis yra aptraukta elegantišku pilkos spalvos gobelenu, o kojos pagamintos iš patvaraus metalo, užtikrinančio stabilumą ir ilgaamžiškumą.
Kėdžių išmatavimai: aukštis - 101 cm, plotis - 46,6 cm, gylis - 51 cm. Sėdimos dalies aukštis siekia 73 cm, o maksimali apkrova - 110 kg.
Šios baro kėdės lengvai derės prie įvairaus dizaino baldų, todėl jos taps puikiu akcentu jūsų namuose.
Kėdės bus pristatytos nesurinktos, todėl galėsite jas greitai surinkti ir pradėti naudoti!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Home4you |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 73cm |
| Plotis | 46.6cm |
| Aukštis | 101cm |
| Gylis | 51cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Wilma |