*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdė „Aura“ su porankiais sukurta suteikti jūsų valgomajai erdvei modernios elegancijos ir aukšto lygio komforto.
Palaikantys porankiai ir nuostabiai paminkštinta sėdynė leidžia patogiai praleisti laiką ilgų vakarienių metu.
Švarios linijos ir pilkos audinio apdaila lengvai dera su moderniais interjerais, užtikrinant harmoniją jūsų erdvėje.
Ergonomiška forma ir tvirtas metalinis pagrindas užtikrina stabilumą ir patogumą kasdien naudojant.
„Aura“ kėdė yra ideali tiek namų erdvėms, tiek viešosioms zonoms, dėka savo universalumo ir stilingo dizaino.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 51cm |
| Plotis | 60.5cm |
| Aukštis | 91cm |
| Gylis | 58.5cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | [NEGALIMA NUSTATYTI] |