*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Halmar K560 kėdė elegantiško alyvuogių atspalvio sukurta suteikti modernų stilių ir kasdienį komfortą jūsų valgomojo zonai.
Jos minkštai aptrauktas audinio sėdynės dangalas ir atraminė atlošo dalis daro ilgesnius valgymus, pokalbius ir darbą prie stalo malonesnius.
Plona forma ir švarios linijos tinka įvairiems interjerams — nuo minimalistinio iki modernaus, todėl šios kėdės lengvai derės su daugelio stalų stiliais.
Parduodamos praktišku 4 vienetų rinkiniu, tai idealus pasirinkimas derinamiems valgomojo kambariams arba atviro plano gyvenamosioms erdvėms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 45cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 53cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |