*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Juoda Aula kėdė – tai puikus pasirinkimas moderniam interjerui, suteikiantis elegancijos ir komforto pojūtį. Jos aptakus atlošas, įkvėptas kriauklės formos, idealiai priglunda prie nugaros, užtikrindamas komfortą net ir ilgai sėdint.
Kėdė aptraukta aukštos kokybės audiniu, kuris suteikia prabangos jausmą. Tvirtos, lieknos kojos pabrėžia kėdės formos lengvumą ir eleganciją, todėl ji puikiai tinka valgomajam, svetainei ar stilingam biurui.
Aula kėdė dera tiek su moderniu, tiek su klasikiniu interjeru, pridėdama subtilaus žavesio bet kuriai patalpai. Jos universalus dizainas ir tamsiai juoda spalva leis lengvai derinti ją su kitais baldais.
Su maksimalia apkrova iki 110 kg ir patvaria konstrukcija, ši kėdė užtikrina ilgaamžiškumą bei naudojimo patogumą. Sėdynės gylis yra 45 cm, o aukštis – 50 cm, tad ji puikiai tiks daugelyje interjero sprendimų.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Homla |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 50cm |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 55cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |