*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Šios 6 LUXANO apmuštos valgomojo kėdės sukurtos suteikti modernų stilių ir kasdienį komfortą jūsų valgomojo zonai.
Šviesiai pilkas audinys lengvai dera su įvairiais interjero stiliais, o elegantiškos juodos kojos prideda šiuolaikiško akcento.
Didingas paminkštinimas ir minkšti apmušalai daro šias kėdes idealiomis ilgesnėms šeimos vakarienėms arba kasdieniam naudojimui.
Turėdami šešių komplektą, galite akimirksniu atnaujinti savo valgomojo kambarį koordinuotu, stilingu įspūdžiu.
Ergonomiškas atlošo dizainas padeda išlaikyti patogią sėdėjimo laikyseną, o tvirti rėmai užtikrina patikimumą ir ilgalaikį naudojimą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | AKORD |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 6 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 46cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 51cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |