*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Šios elegantiškos LUXANO valgomojo kėdės sukurtos pakelti jūsų valgomojo arba svetainės erdvę pridėdamos šiek tiek prašmatnumo ir komforto.
Apmuštos minkštu juodu veliūru, jos suteikia prabangų sėdėjimo potyrį, kuris tiek jaučiasi, tiek atrodo puikiai.
Kvadratinis siuvimas atloše prideda modernų stilingą akcentą, kuris išsiskiria šiuolaikiniuose interjeruose.
Keturių kėdžių komplektas leidžia lengvai užbaigti valgomojo zoną su darnia, rafinuota išvaizda.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | AKORD |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Glamūrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 43.5cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 41.5cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Baldų kolekcija | [NEGALIMA NUSTATYTI] |