*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Suolas Bond 2S yra puikus pasirinkimas Jūsų virtuvei ar valgomajam. Jo tamsiai ruda spalva elegantiškai derės prie bet kokio interjero.
Pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės (MDP) ir dirbtinės odos, suolas yra ne tik patvarus, bet ir lengvai prižiūrimas. Sėdimoji dalis iš dirbtinės odos užtikrina patogumą, o kreminė spalva suteikia švelnumo.
Suolo išmatavimai: aukštis - 48 cm, plotis - 120 cm, gylis - 38 cm. Maksimalus suolo svoris - 120 kg, todėl jis tinkamas įvairioms veikloms.
Stiliaus minimalizmas ir paprastumas daro šį suolą praktišku ir stilingu pasirinkimu bet kuriai erdvei. Atminkite, kad suolas pristatomas nesurinktas.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Meblocross |
| Tipas | Suolai |
| Spalva | Ruda, Smėlio |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48cm |
| Plotis | 120cm |
| Aukštis | 48cm |
| Gylis | 38cm |
| Kilmės šalis | ES |
| Baldų kolekcija | Bond |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |