*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Moderni valgomojo kėdė Home4you KYOMI žalia sukurta, kad jūsų valgomasis įgautų gaivumo ir stiliaus.
Pasižymi minkštu poliesteriu, užtikrinančiu jaukią sėdėjimo patirtį ir puikiai dera tiek mažose, tiek erdviose patalpose.
Dėl kompaktiško dydžio, kėdė idealiai tinka prie įvairių valgomojo stalų, suteikdama komfortą ir praktiškumą.
Ši kėdė gali būti naudojama ne tik valgomojo zonoje, bet ir kaip akcentas bet kurioje modernioje erdvėje.
Žalios spalvos apmušalai suteikia interjerui ramią, tačiau išskirtinę nuotaiką, papildant šiuolaikinius ir minimalistinius interjero sprendimus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Home4you |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Metalas, Poliesteris |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 81.5cm |
| Gylis | 56.5cm |
| Kilmės šalis | Nenurodyta |
| Baldų kolekcija | [NEGALIMA NUSTATYTI] |