*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdė Signal Meble Ballo Leo pasižymi moderniu ir skandinavišku dizainu, kuris pridės elegancijos bet kuriai erdvei.
Ši kėdė yra pagaminta iš kokybiškos medžiagos: minkšta audinio sėdynė užtikrina komfortą, o tvirtas metalinis rėmas suteikia stabilumą.
Kėdė idealiai tinka tiek namuose, tiek ofise, tad ją galima naudoti įvairiais atvejais. Jos matmenys – 90 cm aukščio, 54 cm pločio ir 44 cm gylio, tvarkingai įsilieja į bet kokią aplinką.
Formuota sėdimoji dalis turi 61 cm aukštį, todėl tinka baro stalams ir valgomojo zonoms. Kėdės spalva – pilka, pritaikoma moderniems interjerams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 61cm |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 90cm |
| Gylis | 44cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Nenurodyta |