*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Baro kėdė Hoker Kioto H-2 puikiai derinsite modernų ir minimalistinį interjerą, pasižyminti japandi ir skandinaviško stiliaus įtakomis.
Minkšta sėdynė, aptraukta audiniu, užtikrina komfortą. Metalinis rėmas užtikrina stabilumą, o įvairūs spalvų variantai leis pritaikyti kėdę prie bet kokios aplinkos.
Kėdės matmenys: aukštis ~90 cm, plotis ~54 cm, sėdimosios dalies aukštis ~61 cm ir gylis ~44 cm, idealiai tinka barams, virtuvėms ar valgomojo zonoms.
Su atlošu ir porankiais, ši kėdė ne tik patogi, bet ir stilinga, todėl taps jūsų namų akcentu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Hoker |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 61cm |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 90cm |
| Gylis | 44cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Nenurodyta |