*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Alagi kėdės jūsų namams suteiks harmoningą ir modernų įvaizdį. Pilkas audinys su tekstūruotu paviršiumi ir kontūruotas atlošas bei porankiai užtikrina komfortą ilgoms valgio ar susitikimų akimirkoms.
Šios kėdės dizainas su išpjova atloše ne tik gražiai atrodo, bet taip pat pagerina oro cirkuliaciją. Alagi puikiai dera šviesiose, neutraliose erdvėse, kuriose vyrauja pilkos ir smėlio spalvos.
Pagamintas iš aukštos kokybės poliesterio, užtikrinantis patogią sėdėjimo patirtį, ir stabilių plieninių kojelių, šis komplektas yra tvirtas ir ilgaamžis. Kėdžių įmantri forma ir subtilus dizainas leis sukurti rafinuotą interjero nuotaiką.
Prenumeruokite gražų valgomojo atmosferą su Alagi kėdėmis, kurios ne tik papuoš jūsų namus, bet ir suteiks komfortą kiekvienam. Jos universalus stilius taip pat puikiai tinka tiek svetainėse, tiek tualetiniuose staliukuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Homla |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 57cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 63cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Baldų kolekcija | [NEGALIMA NUSTATYTI] |