*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dviejų kėdžių komplektas Batilda A1 suteiks Jūsų namams išskirtinumo ir prabangumo. Šios kėdės, pagamintos iš medžio masyvo ir aptrauktos gobelenu, puikiai papildys bet kurį interjerą.
Kėdžių sėdimoji dalis yra 47 cm aukščio, o bendri išmatavimai: aukštis - 82 cm, plotis - 47 cm ir gylis - 56 cm. Maksimali kėdės apkrova siekia 110 kg.
Žalia/ąžuolo spalvų derinys su subtiliomis metalinėmis detalėmis ant kojelių suteikia šiuolaikišką išvaizdą. Kėdės nepriklausomai priderinamos prie įvairių valgomojo stalų.
Batilda baldai pasižymi unikaliu skandinavišku stiliumi ir plati spalvų palete, todėl puikiai prisitaiko prie bet kokio interjero. Pasirinkite Batilda A1 ir mėgaukitės stiliumi bei kokybe.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Medžio masyvas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 47cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 56cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Batilda |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |