*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Wilma kėdžių komplektas perteikia modernų ir minimalistinį dizainą, puikiai tinkančią Jūsų virtuvei ar gyvenamajam kambariui.
Kėdės su stabilia konstrukcija ir išskirtinėmis metalinėmis kojomis užtikrina patvarumą bei ilgalaikį naudojimą.
Tamsiai pilka spalva suteikia šiltumo ir elegancijos bet kokiam interjerui. Kėdžių linijos yra laibos, todėl jos sukuria lengvumo jausmą.
Komplekte yra dvi kėdės, kurių maksimalus apkrovimas yra 110 kg. Sėdimosios dalies aukštis – 65 cm, todėl kėdės puikiai tiks baro stalams.
Kėdės bus pristatytos nesurinktos, kas palengvins transportavimą ir saugojimą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Industrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 65cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 91cm |
| Gylis | 48cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Wilma |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |