*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Susipažinkite su dailia kėde Emilia, kuri puikiai tiks Jūsų virtuvei ar valgomajam. Ši kėdė ne tik elegantiška, bet ir itin funkcionali.
Kėdės rėmas pagamintas iš tvirto metalo, užtikrinančio stabilumą ir ilgaamžiškumą. Aptraukta minkštu veliūru, kėdė suteiks Jums komfortą ir jaukumą.
Tamsiai mėlyna spalva ir skandinaviškas stilius leis šiai kėdei lengvai įsilieti į bet kurį interjerą. Maksimali apkrova – 110 kg, todėl ji tinka įvairiems naudojimo atvejams.
Kėdės matmenys: aukštis 83 cm, plotis 57 cm, gylis 59 cm. Aukštis nuo žemės iki porakio viršaus – 66 cm, tad ji patogi sėdėjimui.
Pirktne pripratinkite savo erdvę prie elegancijos ir patogumo su kėde Emilia. Prekė bus pristatyta nesurinkta, tad turėsite progos ją surinkti patys ir mėgautis šiuo stilingu baldu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 57cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 59cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Emilia |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |