*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Šis modernaus dizaino baldų komplektas Luna sudarytas iš dviejų elegantiškų kėdžių, kurios puikiai tiks jūsų namų interjere.
Kėdės sėdimoji dalis pagaminta iš plastiko ir dirbtinės odos, todėl jos yra lengvai valomos ir patogios naudoti. Bukų faneruotės kojos užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą.
Komplektas pasižymi stilingu balto ir ąžuolo spalvų deriniu, kuris puikiai papildys jūsų virtuvę, svetainę ar darbo kambarį.
Su sėdimosios dalies aukščiu 45 cm, kėdės suteikia patogią poziciją, o maksimalus apkrovos svoris yra 110 kg. Kėdžių išmatavimai – aukštis 80 cm, plotis 51 cm ir gylis 52 cm.
Kėdžių komplektas bus pristatytas nesurinktas, tačiau jo surinkimas yra paprastas ir greitas.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Plastikas, Faneruotė |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45cm |
| Plotis | 51cm |
| Aukštis | 80cm |
| Gylis | 52cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | LUNA |