*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
GENT 3 kėdžių komplektas yra puikus pasirinkimas bet kokiam interjerui, kurioje dera klasikinis ir modernus dizainas. Šios kėdės su žalia veliūrine apmušalų medžiaga ir šilto ąžuolo rėmu kuria jaukią atmosferą.
Minkšta sėdimoji dalis ir paminkštintas atlošas užtikrina komfortą net ilgą laiką sėdint. Tvirta buko mediena garantuoja stabilumą ir ilgaamžiškumą, o vandens pagrindo lakas apsaugo paviršių nuo pažeidimų.
Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, šis komplektas puikiai tinka virtuvei, valgomajam, svetainei ar darbo erdvei. Su šiuo komplektu, jūsų interjeras įgaus išskirtinumo ir elegancijos.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Black Red White |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda, Žalia |
| Medžiaga | Medžio masyvas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 46cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 96cm |
| Gylis | 50cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Baldų kolekcija | Gent |