*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Hip District Malene“ valgomojo kėdė pasižymi natūralaus pilkšvo ąžuolo spalvos dizainu, tvirtu siluetu ir šilta išvaizda.
Atvira nugara ir unikali forma suteikia šiai kėdei šiuolaikiško charakterio, kuris puikiai derės prie bet kurio valgomojo stalo.
Kėdė aptraukta pilkšvai pilku „Cona bouclé“ audiniu, kuris išsiskiria savo minkštumu ir elegancija.
Pagrindas ir rėmas pagaminti iš ąžuolo masyvo, padengto matiniu NC laku, užtikrinančiu patvarumą ir natūralią išvaizdą.
Ši kėdė puikiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms, suteikdama komfortą ir stilių.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Hip District |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka, Ruda |
| Medžiaga | Medžio masyvas, Poliesteris |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Aukštis | 79.5cm |
| Gylis | 51.5cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |