*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Suolas su atlošu Bond BON-01 puikiai tiks jūsų interjerui ar laukui, suteikdamas komfortą ir stilių.
Pagamintas iš 16 ir 25 mm storio medžio drožlių plokštės (MDP), jis yra patvarus ir ilgaamžis.
ABS apvadai užtikrina papildomą apsaugą ir estetinę išvaizdą, o juoda ir ruda spalvos derinys lengvai pritaikomas bet kokiam dekoro stiliui.
Suole esantis sėdimas aukštis yra 40 cm, o bendri išmatavimai – plotis 150 cm, aukštis 83 cm ir gylis 43 cm.
Šis praktiškas baldas yra idealus tiek namams, tiek terasoms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Meblocross |
| Tipas | Suolai |
| Spalva | Ruda, Juoda |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 40cm |
| Plotis | 150cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 43cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |