*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Suolas su atlošu Bond yra puikus pasirinkimas, derinantis eleganciją ir praktiškumą. Šis rudas suolas sukurtas iš MDP medžio drožlių plokštės, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir patvarumą.
Jo matmenys – 150 cm pločio, 83 cm aukščio ir 43 cm gylio – leidžia komfortiškai sėdėti, o 40 cm sėdimosios dalies aukštis suteikia patogumo.
ABS apvadai ne tik suteikia estetinio grožio, bet ir saugo nuo pažeidimų, todėl suolas ilgai išliks kaip naujas.
Šis produktas yra puikus sprendimas tiek namams, tiek biurui, sukurs jaukią atmosferą ir patogią vietą poilsiui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Meblocross |
| Tipas | Suolai |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 40cm |
| Plotis | 150cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 43cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |