*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„SPLIT“ valgomojo kėdžių komplektas apima tris elegantiškas kėdes, idealiai tinkančias jūsų svetainei, miegamajam ar valgomajam.
Kėdžių dizainas yra nesenstantis, o ergonomika užtikrina komfortą ilgai sėdint.
Kėdės pagamintos iš aksomo su metalinėmis kojelėmis, todėl yra itin patvarios ir stilingos.
Šis komplektas yra lengvai surenkamas ir gali atlaikyti iki 110 kg svorį, o patogus sėdėjimo aukštis – 49,5 cm.
Valgomojo kėdžių dydis yra 88x48x40 cm, todėl puikiai tilps bet kurioje erdvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Leobert |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 3 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |